DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA

Dzień Pluszowego Misia jakże ważny dla wszystkich przedszkolaków. Misie, które dzieci w tym dniu przyniosły do przedszkola miały swoje święto. Przedszkolaki opowiadały o swoich przytulankach, o tym skąd znalazły się właśnie u nich, jak się nazywają i dlaczego są dla niech takie ważne, okazało się, że miś to nie tylko zwykła zabawka, ale przytulanka, której dzieci mogą powierzyć swoje sekrety, maskotka, która zrozumie smutki i radości. Były zabawy oczywiście z misiami, a przy tym dużo pozytywnej energii i uśmiechu. W tym dniu przedszkolaki były także w kinie Światowid w Czarnkowie na bajce pt ."Przytul mnie". Po powrocie wszystkie dzieci przytuliły swoje misie najmocniej na świecie ?.

Data dodania: 2022-11-26 16:24:03
Data edycji: 2022-12-01 12:56:56