DZIEŃ MATEMATYKI

Dzień Matematyki w naszym przedszkolu :)

Dzieci brały udział w różnego aktywnościach, które pomagały im rozwijać umiejętności matematyczne w sposób kreatywny i zabawny oraz doskonalić zdolność logicznego myślenia.

Rozwiązywanie matematycznych działań, utrwalanie znajomości figur geometrycznych i zapisu graficznego cyfr, kodowanie, poznawanie zasad lustrzanego odbicia, tworzenie zbiorów i przeliczanie ich, a nawet liczenie rytmu instrumentach – to tylko kilka przykładów naszych zajęć.

Dzieci miały okazję korzystać z różnych przedmiotów do przeliczania i uczyć się poprzez zabawę. Wiemy, że nauka poprzez zabawę jest najlepszą metodą, dlatego cieszymy się, że udało nam się spędzić wspaniałe i owocne zajęcia, które pomogły dzieciom rozwijać umiejętności matematyczne w przyjemny sposób.

#matematyka #naukaprzezzabawę #przedszkole

Data dodania: 2024-03-14 18:40:15