DZIEŃ KROPKI

15 września obchodzimy Międzynarodowy Dzień Kropki, z uśmiechami na twarzy dołączyliśmy do wspólnych zabaw i świętowania tego szczególnego dnia kreatywności, odwagi i zabawy. Od samego rana w przedszkolu pojawiały się dzieci w kolorowych strojach w kropki, w tym dniu chodzi jednak o coś więcej, a mianowicie o rozwijanie kreatywności, talentów i pasji najmłodszych. Dlatego właśnie nauczyciele dołożyli wszelkich starań, aby zaangażować dzieci w zajęcia i zabawy, które pomogą odkryć mocne strony, rozbudzić zainteresowania oraz rozwijać wszelkie uzdolnienia. Wszystkie działania artystyczne doskonale wpisały się w koncepcję pracy przedszkola na rok szkolny 2023/2024 „Muzyka, plastyka, teatr”, a najlepszym dowodem na wspaniałą zabawę w świecie szeroko rozumianej sztuki są dziecięce roześmiane twarze.

Data dodania: 2023-09-16 08:15:10
Data edycji: 2023-09-16 08:24:50