WOLNE MIEJSCA W PRZEDSZKOLU NA NOWY ROK SZKOLNY 2024/2025 (kliknij w pasek)

DZIEŃ DZIECKA

Dzieciństwo to bez wątpienia najwspanialszy czas w życiu człowieka. To okres pełen beztroski, radości, kreatywności i niekończącej się ciekawości świata. Dlatego jako dorośli powinniśmy zawsze pamiętać o prawach i potrzebach najmłodszych.

3 czerwca 2024 roku celebrowaliśmy Dzień Dziecka w Przedszkolu Miejskim nr 1 „Bajkowy Świat” w Czarnkowie. To miejsce, gdzie na dzieci czeka każdego dnia wiele atrakcji, ale obchody tego dnia były nadzwyczaj wyjątkowe. Zabawa pełna wesołej muzyki, śmiechu dzieci, kolorowych dekoracji i przede wszystkim - naszych małych bohaterów, naszych przedszkolaków.

Przedszkole przy ulicy Wronieckiej zamieniło się w magiczną krainę lodu, gdzie dzieci mogły poczuć się jak bohaterowie swoich ulubionych bajek, obejrzeć przedstawienie teatralne „Kraina Lodu” w wykonaniu nauczycielek przedszkola, uczestniczyć w tańcach i zabawach ruchowych na przedszkolnym placu zabaw z gościem specjalnym – Elsą oraz skosztować smacznych lodów i popcornu.

Przedszkole przy ulicy Rolnej, przeobraziło się w wesołe miasteczko, w którym przedszkolaki bawiły się na dmuchanym zamku, uczestniczyły w animacjach z misiami, wykonywały kolorowe tatuaże, uwieczniały wspaniałe chwile w fotobudce i zajadały się słodką watę cukrową.

Specjalnym gościem tego wyjątkowego dnia był Burmistrz Miasta Czarnków, Pan Jacek Klimaszewski, który przyniósł prezenty dla dzieci i skorzystał z zaproszenia Pani Dyrektor Katarzyny Just i obejrzał razem z dziećmi przedstawienie w wykonaniu nauczycielek. Niewątpliwie obecność Pana Burmistrza sprawiła, że nasze maluchy czuły się wyjątkowe i ważne.

Z całego serca życzymy naszym dzieciom wiele uśmiechu, radości i niezapomnianych chwil spędzonych w przedszkolu. Jesteśmy dumni, że możemy być częścią tego magicznego okresu w Waszym życiu i mamy nadzieję, że każdy dzień spędzony z nami będzie równie pełen uśmiechu i radości. Wszystkim naszym wychowankom życzymy dużo szczęścia i uśmiechu. Oby każdy dzień spędzony w Przedszkolu Miejskim nr 1 „Bajkowy Świat” wywoływał na Waszych ustach uśmiech.

Data dodania: 2024-06-03 22:27:41
Data edycji: 2024-06-10 00:15:40