DZIEŃ CHŁOPAKA

W kalendarzu przedszkolaka znajdziemy wiele świąt, jednak niewątpliwie jednym z ważniejszych jest Dzień Chłopaka. Ten dzień zawsze obchodzimy bardzo uroczyście – w tym roku również. Każda sala była wspaniale przystrojona i w tej scenerii dziewczynki składały życzenia swoim kolegom z grupy. Chłopcy we wszystkim w tym dniu mieli pierwszeństwo, a nawet byli zwolnieni z niektórych obowiązków.       Oczywiście był to czas bardzo radosny, obfitujący w różne zabawy i konkursy. W tym dniu każdy chłopiec otrzymał odznakę „ super chłopaka”. Nie zabrakło również małego „ co nieco” - jak mawiał Kubuś Puchatek – którym chłopców częstowały dziewczynki i to one wręczyły im świąteczne upominki. Ten dzień – to doskonała okazja do tego, aby dzieci pamiętały o ważnych uroczystościach i potrafiły okazywać sobie wzajemnie życzliwość i szacunek.

Data dodania: 2023-10-01 22:04:30
Data edycji: 2023-10-01 22:29:54