DZIEŃ BABCI I DZIADKA W MIEJSKIM CENTRUM KULTURY

W dniu 25 stycznia 2023 r. w Miejskim Centrum Kultury w Czarnkowie odbyło się spotkanie z okazji Dnia Babci i Dziadka zorganizowane przez Klub Seniora. Zaproszeni goście zostali ciepło powitani i zaproszeni do obejrzenia dedykowanej im części artystycznej.

Dzieci z grupy Jaś i Małgosia z radością zaprezentowały swoje umiejętności taneczne, wokalne oraz  recytatorskie, wyrażając w ten sposób swoje uczucia i szacunek względem osób starszych. Występ bardzo spodobał się wyjątkowej publiczności, która nagrodziła dzieci gromkimi brawami. Podczas spotkania panowała ciepła i serdeczna atmosfera. Po występie przedszkolaki wręczyły gościom laurki z rozgrzewającymi herbatkami  na chłodne wieczory. Zwieńczeniem spotkania były podziękowania, serdeczne życzenia skierowane do seniorów  oraz słodki poczęstunek.

Data dodania: 2023-02-05 22:07:50
Data edycji: 2023-02-05 22:15:38