DZIEŃ BABCI I DZIADKA W ''BAJKOWYM ŚWIECIE''

Dzień Babci i Dziadka w Przedszkolu Miejskim nr 1 „Bajkowy Świat” w Czarnkowie

„Kocha Babcię i Dziadziusia każdy wnuczek , każda wnusia” cała prawda zawarta w jednym wersie piosenki. Dzień Babci  i Dzień Dziadka, które obchodzimy 21 i 22  stycznia to ważne daty w kalendarzu każdej wnuczki i wnuczka. Jest to idealna okazja, żeby wyrazić swoje uczucia do Dziadków, podziękować im za poświęcony czas, za cierpliwość i miłość, którą obdarzają swoje wnuczęta.

Dzień Babci i Dziadka to bardzo ważne wydarzenie w Przedszkolu Miejskim nr 1 „Bajkowy Świat” w Czarnkowie. Każda z grup przedszkolnych przygotowały część artystyczną z okazji tego święta.  Podczas występu dzieci recytowały wiersze, śpiewały piosenki oraz tańczyły dla zaproszonych gości. Za co zostały nagrodzone gromkimi brawami. Po zakończonym występie przedszkolaki obdarowały Babcie i Dziadków, własnoręcznie wykonanymi prezentami. Na twarzach dziadków malowało się ogromne wzruszenie oraz radość, a zadowolone ze swojego występu dzieci zaprosiły gości na wspólny poczęstunek.

Kochanym Babciom i drogim Dziadkom jeszcze raz życzymy  dużo zdrowia, pomyślności, samych pięknych chwil w życiu i tego, aby zawsze byli dumni ze swych wnuków.

Data dodania: 2024-01-30 07:16:00
Data edycji: 2024-02-06 07:16:13