DZIEŃ ADAPTACYJNY DLA NOWO PRZYJĘTYCH DZIECI DO PRZEDSZKOLA

Szanowni Państwo 28.06.2021 roku od godziny 15:00 do 17:00 NOWO PRZYJĘTE dzieci do najmłodszej grupy SMERFY będą mogły z JEDNYM Z RODZICÓW nas  „odwiedzić”.

Dzieci będą miały możliwość spotkania nauczycielki i Pani woźnej - zapoznania się. Zobaczą salę i szatnię. Wizyta ta będzie bardzo krótka ze względów logistycznych. Musicie  Państwo  pamiętać o maseczce, dezynfekcji rąk oraz obuwiu ochronnym wchodząc do budynku Przedszkola – RODZIC.

Pamiętajcie też Państwo, że może utworzyć się przed Przedszkolem kolejka (wejścia pojedynczo Rodzic z dzieckiem). Dziecko jeśli będzie chciało wejść na salę musi założyć kapcie.

Jesteście też Państwo zobligowani do podpisania oświadczenia, które dostępne jest w załączniku.

Katarzyna Just

Data dodania: 2021-06-22 16:04:02