''CZYSTE POWIETRZE WOKÓŁ NAS''

25 kwietnia 2024 roku mieliśmy przyjemność gościć Panią Grażynę Libront, pracującą w Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Czarnkowie. Spotkanie odbyło się w ramach udziału naszych przedszkolaków w projekcie edukacyjnym "Czyste powietrze wokół nas". Projekt ten jest inicjatywą Państwowej Inspekcji Sanitarnej, mającą na celu edukację dzieci w zakresie rozpoznawania różnych źródeł dymów, wzmożenie świadomości szkodliwości dymu papierosowego oraz pogłębienie wiedzy na temat skutków palenia papierosów.

Dziękujemy za wizytę, poświęcony czas oraz za pomoc w poszerzaniu wiedzy naszych przedszkolaków na temat zdrowego stylu życia. Jesteśmy wdzięczni za zaangażowanie w sprawy edukacyjne naszych dzieci. Dzięki takim inicjatywom możemy razem dbać o zdrowie i dobro naszej społeczności. Serdecznie dziękujemy :)

Data dodania: 2024-04-29 21:49:17
Data edycji: 2024-04-29 21:53:58