''CAŁA POLSKA CZYTA DZIECIOM''

W dniach od 28 maja – 4 czerwca odbyła się XXI edycja Ogólnopolskiego Tygodnia Czytania Dzieciom pod hasłem „Polscy autorzy dla klimatu”. Celem tego spotkania było pokazanie, co polscy autorzy piszą i jak mobilizują nas oraz dzieci do walki z globalnym ociepleniem i niszczeniem naturalnego środowiska. W piątek 3 czerwca naszą grupę odwiedziła Pani Kasia pracownica biblioteki. Przeczytała  Misiaczkom bajkę pt. „Kocia Kicia – co z tymi śmieciami?”. Bohaterka opowiadania przypomniała dzieciom zasady  segregowania śmieci i jak dbać o środowisko. Misiaczki z zainteresowaniem wysłuchały bajkę , a na zakończenie spotkania dla Pani Kasi zaśpiewały piosenkę pt. „Ochroń Ziemię, bądź jej przyjacielem”.

Data dodania: 2022-06-08 22:03:36
Data edycji: 2022-06-08 22:21:59