BEZPIECZNY PRZEDSZKOLAK - SPOTKANIE Z POLICJANTKĄ

W trosce o bezpieczeństwo naszych przedszkolaków, odwiedziła nas Pani Policjantka z Pyrkiem - znaną nam maskotką. Podczas spotkana funkcjonariuszka szczególną uwagę zwróciła na bezpieczeństwo dzieci podczas napotykanych, niebezpiecznych sytuacji. Przedszkolaki dowiedziały się jak postąpić gdy zaatakuje nieznajomy pies, oraz jak zachować się gdy zaczepia nieznajoma osoba. Nie zabrakło również, podstawowych informacji o bezpiecznym poruszaniu się w ruchu drogowym.
Na zakończenie spotkania, wszyscy udali się na przedszkolny plac, gdzie czekał policyjny radiowóz, który z dużym zaciekawieniem podziwiał każdy przedszkolak. Takie odwiedziny na długo zostaną w pamięci dzieci.

Data dodania: 2023-10-25 18:13:11
Data edycji: 2023-10-25 18:18:59