BAL KARNAWAŁOWY :)

Karnawał to tradycja, którą lubią nie tylko dzieci. To czas przepełniony muzyką i wspaniałą zabawą. Dla naszych przedszkolaków bal karnawałowy, to wyjątkowy dzień, na który wielu z nich czeka z niecierpliwością. To atrakcja bardzo lubiana przez dzieci, dostarczająca im wielu wrażeń i radości. 7 lutego 2024r. odbyła się tegoroczna zabawa karnawałowa w naszym przedszkolu. Tego dnia już od rana na przedszkolnych korytarzach rozbrzmiewała wesoła muzyka, a przedszkole wypełniło się kolorowymi postaciami. Już przed śniadaniem rozpoczęła się zabawa w pięknie przystrojonych salach, a kolorowe balony i serpentyny wprowadziły w radosny nastrój zachęcając do wspaniałej zabawy. W każdej sali na dzieci czekały niepowtarzalne atrakcje, radości przedszkolaków nie było końca. Kolorowe pociągi, tańce z balonami, szalone pląsy przy muzyce, to tylko niektóre z atrakcji, które zostały przygotowane przez panie. Wszystkie te atrakcje sprawiły, że nikt nie mógł się nudzić i narzekać, a dzieci wraz z paniami bawiły się wyśmienicie.  Na tegorocznym balu można było spotkać wiele ze znanych postaci, odwiedziły nas księżniczki i rycerze, policjanci i lekarze, nie zabrakło przedstawicieli innych zawodów oraz bohaterów znanych i lubianych bajek... nie sposób zliczyć i wymienić wszystkich wyjątkowych postaci. Wspólna zabawa przyniosła wszystkim wiele radości, a bal karnawałowy na długo pozostanie w pamięci naszych przedszkolaków. Dziecięce uśmiechy były najwyższym wyrazem zadowolenia z tegorocznego balu, z czego bardzo się cieszymy. Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych strojów i słodkich poczęstunków.  Już teraz zapraszamy  na spotkanie karnawałowe w przyszłym roku.

Joanna Góral - Przesłańska

Data dodania: 2024-02-09 09:26:26