AKCJA MINISTERSTWA EDUKACJI I NAUKI ''SZKOŁA PAMIĘTA 2023''

Dzieci z naszego przedszkola wzięły udział w akcji #SZKOŁAPAMIĘTA ogłoszonej przez Ministra Edukacji Narodowej. Akcja odbyła się przed Uroczystością Wszystkich Świętych i Dniem Zadusznym, kiedy w szczególny sposób pamiętamy o zmarłych. Dzieci na cmentarzu zapalały znicze przy grobach nieznanych żołnierzy walczących w obronie naszej ojczyzny.

Akcja miała na celu uwrażliwić dzieci na potrzebę pielęgnowania pamięci o bohaterach naszej wolności oraz ważnych osobach. Dzieci poprzez te działania poznawały historię związaną z odwiedzanymi miejscami oraz osoby, które zapisały się w historii.

Przeprowadzone wycieczki patriotyczne były wspaniałą okazją do kształtowania wśród przedszkolaków więzi i przynależności do narodu polskiego.

Data dodania: 2023-11-07 15:17:03
Data edycji: 2023-11-07 16:45:45