AKCJA GÓRA GROSZA

Drodzy Rodzice,  Kochane Dzieci!

Zapraszamy do ogólnopolskiej akcji  GÓRA GROSZA.

Organizatorem XXII już edycji jest Towarzystwo ,,Nasz Dom’’ z siedzibą w Warszawie.

Głównym celem akcji jest zebranie funduszy na pomoc dzieciom wychowującym się

poza własną rodziną.

Drodzy Rodzice, Kochane  Dzieci, nie pozostawajcie obojętni na krzywdę dzieci,

które z różnych przyczyn nie mogą

wychowywać się w domu rodzinnym. W każdej sali będą znajdowały się przygotowane puszki, do których należy wrzucać przyniesione monety. Termin od 02.11.2021 r. do 31.03.2022 r.

Zapraszamy wszystkich chętnych do włączenia się do akcji o charakterze dobroczynnym, aby pomóc zrealizować główny cel zbiórki.

Data dodania: 2021-11-03 13:08:43
Data edycji: 2021-11-03 13:16:12