AKCJA CHARYTATYWNA ''WIELKA ZBIÓRKA DLA SCHRONISKA'' DOBIEGŁA KOŃCA

Jak co roku o tej porze, młodzi miłośnicy zwierząt z Przedszkola Miejskiego nr 1 „Bajkowy Świat” w Czarnkowie wzięli udział w serdecznej akcji charytatywnej na rzecz schroniska dla zwierząt w Jędrzejewie. Wydarzenie to nie tylko zjednoczyło maluchy w wspólnym celu, ale również przyniosło uśmiech na twarze podopiecznych schroniska. Akcja charytatywna, miała na celu zebranie niezbędnych artykułów na potrzeby schroniska oraz dostarczenie radości i wsparcia dla zwierzęcych mieszkańców. Przedszkolaki, wraz z opiekunami, zaangażowały się w różnorodne działania, zbiórkę żywności, obroży, smyczy, koców, ręczników oraz innych niezbędnych artykułów dla zwierząt. Przedszkolaki, ich rodzice i wszyscy, którzy włączyli się w tę inicjatywę, udowodnili, że nawet najmniejsze gesty dobra mają potężny wpływ na poprawę życia tych, którzy nie potrafią mówić ludzkim głosem, ale bezwarunkowo potrafią dawać miłość.

Bernadeta Słaboszewska

Data dodania: 2023-12-21 11:45:32