31.01.2019 Dzień Babci i Dziadka

"Nowy Rok to pora życzeń a więc z życzeniami wszystkie Wasze wnuki stoją tu przed Wami...".

Tymi słowami dzieci z grupy "Skrzaty" powitały zaproszonych na uroczystość gości. Byli nimi oczywiście Babcie i Dziadkowie, którzy obok rodziców są najważniejszymi osobami w ich życiu.

Wnuczęta z radością zaprezentowały program artystyczny, w którym znalazły się tańce, wesołe piosenki oraz wiersze i życzenia przepełnione miłością. W programie spotkania nie zabrakło również konkursów i wspólnych zabaw z wnuczętami. Babcie i dziadkowie mieli okazję wziąć udział w konkursie, "Jaka to melodia?"- rozoznając muzykę z polskich seriali, jak również rozpoznawać, czym karmią ich wnuczęta. Wiele radości dostarczył wszystkim taniec z balonami a także konkurencje zaplatanie warkoczy przez babcie czy wiązanie krawatów przez dziadków, co okazło sie nie lada wyzwaniem.

Wśród wielu miłych słów i życzeń dziadkowie i babcie otrzymali również drobne upominki wykonane przez wnuczęta oraz czułe uściski i całusy.

Spotkanie to stało  się  okazją do nawiązania nowych znajomości, jak również do wspónej zabawy.

Data dodania: 2019-02-02 11:28:33
Data edycji: 2019-02-02 11:39:23