25.11.2021 r. - ''DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA''

Pluszowy miś to najlepszy przyjaciel każdego malucha, ukochana maskotka na dobre i złe chwile. Można go przytulić, a nawet powiedzieć mu o czymś bardzo ważnym.
O święcie tej postaci nie zapomniały  dzieci z naszej grupy. Każdy przedszkolak przyniósł swojego ukochanego pluszaka. Spotkały się misie małe, średnie i duże, brązowe, szare, niebieskie i różowe, a każdy był kochany, uroczy i wyjątkowy. Dzieci poznały historię Święta Pluszowego Misia.  Wspólnie wysłuchały bajkę czytaną przez Panią Kasię z Biblioteki Miejskiej w ramach akcji „Cała Polska Czyta Dzieciom”,  gdzie głównym bohaterem był oczywiście miś. Podczas przedstawienia recytowały wiersze o misiach, śpiewały piosenki i tańczyły.
Dzień Pluszowego Misia w naszej grupie był pełen uśmiechu i świetnej zabawy. Dzieci były szczęśliwe, że mogły spędzić tyle czasu ze swoimi ukochanymi misiami oraz pokazać je koleżankom i kolegom. Mamy nadzieję, że to misiowe spotkanie zostanie w pamięci dzieci na długo, natomiast w Waszej pamięci Drodzy Rodzice pozostanie przedstawienie, które wasze pociechy dla Was tak pięknie wykonały. Jestem z nich dumna.

Data dodania: 2021-11-28 20:09:17
Data edycji: 2021-12-11 20:29:52