24.10.2018 Dzień Dyni

Dyniowe dekoracje w naszej sali dały okazję do fantastycznej zabawy. Wśród dzieci ubranych w "czapki dyniowe" można było się poczuć jak na grządce w jesiennym ogrodzie. Tego dnia bawiliśmy się wspólnie z rodzicami. Odbyło sie wiele zabaw i konkursów z wykorzystaniem dyni: dyniowy slalom, bieg z dynia na taczce, dyniowe kręgle, skoki przez dynię itp. Dzieci z pomocą rodziców rozwiązały krzyżwkę i ułożyły "cykl życia dyni". Po zabawach przyszedł czas na wykonanie pracy plastycznej z kolorowych pestek dyni. Dzieci i rodzice mieli możliwośc wykazania się swoją kreatywnością i wyobraźnią. Jedną z atrakcji kończących spotkanie była "foto dynia" w której każdy mógł zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie.

Data dodania: 2018-10-25 20:56:15
Data edycji: 2018-10-25 21:27:31