2023.04.21 Dzień Ziemi

Święto Ziemi!!!

Dzień Ziemi, to szczególny dzień. Tego dnia strasznie się zdziwiliśmy. Gdy wyszliśmy na przedszkolny plac okazało się, że ktoś zrobił na nim straszny bałagan. Na naszym placu czekała rownież na nas makieta Ziemi, ale ledwo ją dostrzegliśmy, ponieważ przysypały ją duże ilości śmieci. Zabraliśmy się więc wszyscy do sprzątania, a co najważnejsze do segregowania, bo każdy przedszkolak doskonale wie, że śmieci należy segregować. Na tak uporządkowanym placu mogliśmy zacząć świętować, zabraliśmy się do wyklejania kontynentów na makiecie. Zbieraliśmy również ważne i ciekawe informacje na temat Ziemi, kóre zostały ukryte na placu przedszkolnym. Odczytaliśmy je wspólnie i każdy z nas postara się je zapamiętać, no i oczywiście stosowć. Na zakończnie Ziemia otrzymała od nas wspaniały tort i głośno odśpiewane 1000000 lat ;)

,

Pozdrawiam JGP