2021.11.19 Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka

Mam prawo do...

19 listopada w naszej grupie odbyły się uroczyste obchody Międzynarodowego Dnia Praw Dziecka. Z tej okazji odbyły się zajęcia dydaktyczne, które miały na celu utrwalenie nam - dzieciom, jakie są nasze prawa. We wszystkim pomogła nam nasza pani, wszyscy doskonale się wspólnie bawiliśmy, a co najważniejsze zdobyliśmy utrwaliliśmy sobie jakie są nasze prawa. Dzieliliśmy się swoimi własnymi spostrzeżeniami na temat powodów do radości i uśmiechu oraz o tym, co może powodować, że mały człowiek jest smutny i co mu sprawia przykrość. Wiemy już, że mamy prawo do radości, uśmiechu, zabawy, spokojnej nauki i ciekawego poznawania otaczającego nas świata. Taki dzień jest także okazją do tego, aby dorośli nigdy o tym nie zapominali. Wierzymy, że poczucie własnej wartości oraz świadomość swoich praw pozwoli nam w przyszłości stać się wspaniałymi ludźmi, rodzicami i obywatelami.
                                                                                 JGP

Data dodania: 2021-11-19 17:05:22