2021.03.05 Pomagamy bezdomnym zwierzętom :)

Pełna miska dla schroniska

Wszystkie dzieci uwielbiają zwierzęta i często marzą o tym, by w domu mieć psa lub kota. Dobrze wiemy, że jeśli już mamy zwierzę w domu, to trzeba się nim opiekować, wyprowadzać na spacer, karmić i dbać o jego zdrowie. Wiemy również o tym, że nie wszystkie zwierzęta mają szczęście i mogą żyć w domach, czy na podwórkach otoczone opieką - są bezdomne. Jest jednak miejsce, w którym otrzymają opiekę i pomoc - to schronisko dla zwierząt. Aby wspomóc zwierzęta mieszkające w schronisku postanowiliśmy urządzić zbiórkę karmy i innych potrzebnych zwierzętom rzeczy, pomogli nam w tym nasi rodzice, a wszystkie zebrane rzeczy trafiły do Schroniska dla bezdomnych zwierząt w Jędrzejewie, z czego ucieszyły się mieszkające tam zwierzęta oraz ich opiekunowie.

Pozdrawiam JGP

Data dodania: 2021-03-05 22:12:46