2021.03.01 Jesteśmy piratami na statku

Piraci - poszukiwacze skarbów

Skarby i morskie podróże, to znak każdego pirata. Dzisiaj to my na kilka chwil zamieniliśmy się w piratów, mieliśmy swój statek, czapki i opaski na jednym oku, a nawet flagę piracką na statku. Cel naszej podróży wytyczała nam nasza mapa, czyli mata do kodowania, która wskazywała miejsca ukrycia kolejnych skarbów, a podczas podróży sił i odwagi dodawała nam morska piosenka, którą dzielnie śpiewaliśmy i pokonywaliśmy kolejne mile morskie naszej wyprawy. Bawiliśmy się wspaniale, niektórzy z nas postanowili nawet popływać w morskich głębinach. Po tak wspaniałej zabawie postanowiliśmy poruszyć naszą wyobraźnię i przelać na papier zapamiętane podczas podróżowania obrazy. Ten dzień na długo pozostanie w naszej pamięci :)

Pozdrawiam JGP

Data dodania: 2021-03-01 21:14:47