2019.10.21 Tropimy Jesień ;)

Na tropie Jesieni :)

Wybraliśmy się na spacer do pobliskiego lasu w poszukiwaniu oznak Jesieni. Szliśmy po tropie, który dla nas zostawiła. Kierunek naszych poszukiwań wytyczały piękne kolorowe liście, które są chyba najpiękniejszym śladem jaki pozostawia choć na chwikę piękna, Polska Złota Jesień. Spacerując dokonywaliśmy obserwacji przyrodniczych - obserwowaliśmy przepiękne drzewa i próbowaliśmy je rozpoznać po ich liściach, ale także owocach. Doszliśmy do wniosku, że Jesień jest wszędzie, w każdym kolorze liści, w zapachu jesiennego lasu i dźwięku krzątajacych się w lesie ptaków. Nasz spacer zaliczamy do bardzo udanych, cel wyprawy został osiągnięty - wytropiliśmy Jesień!
Brawo my!!!

Data dodania: 2019-11-04 19:21:45