2019.10.14 Alpakoland

Alpaki i inne zwierzaki :)
Spędziliśmy tutaj czas w towarzystwie alpak i innych zwierząt zamieszkujących zagrodę w Alpakolandzie. Były tu przede wszystkim wspaniałe alpaki, ale również kozy, owce, konie, osły, króliki i jeszcze wiele innych zwierząt. Mogliśmy przejechać się na kucyku, wyczesać psa i nawet nakarmić marchewkami alpaki. Dowidzieliśmy się też bardzo wiele o życiu i hodowli alpak, a możliwość przebywania z nimi, głaskania ich dostarczyła nam wielu emocji. Pod koniec naszego pobytu na farmie wszyscy wygodnie zasiedliśmy w alpakowozie i wybraliśmy się na wycieczkę po okolicy, mogliśmy zaobserwować dziki w sąsiedniej zagrodzie, które z apetytem zajadały kukurydzę, którą nasza pani przewodniczka im rzucała. Nasza wycieczka była fantastyczna, najlepsza, koniecznie musimy tam wrócić z mamą i z tatą ;)

Data dodania: 2019-11-03 21:21:31
Data edycji: 2019-11-03 21:57:13