14.11.2019 "PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA""

"Już nie bobaski i niemowlaczki,

ale dzieciaki ze "smerfowej" paczki.

Od dziś jesteśmy przedszkolakami,

prosimy wszystkich świętujcie z nami".

Dzień 14 listopada okazał się wyjątkowy dla maluszków z grupy "Smerfy". Tego dnia pani dyrektor Katarzyna Just dokonała uroczystego pasowania kładąc na ramieniu każdego dziecka "magiczny lizak". Dla wychowanków było to wielkie przeżycie, a dla rodziców powód do dumy i zadowolenia ze swoich pociech. Na pamiątkę tego wydarzenia przedszkolaki otrzymały dyplomy i drobne upominki. Dodatkowo zaszczycił nas swoją obecnością przedstawiciel sieci sklepów "Profesor Zabawka, który obdarował  prezentami wszystkie dzieci.

Wychowankom nowo przyjętym w poczet przedszkolaków życzymy dużo uśmiechu, wielu sukcesów, ciekawych przygód oraz samych radosnych dni spędzonych w przedszkolu.

Data dodania: 2019-11-20 23:08:38
Data edycji: 2019-11-20 23:27:39