14.02.2022r. Walentynkowy Bal Karnawałowy

Walentynkowy Bal Karnawałowy

Bal karnawałowy to szczególny czas dla przedszkolaków, dzieci przez wiele tygodni czekają
i dopytują o ten niezwykły dzień. Jest to atrakcja bardzo lubiana, która dostarcza wielu przeżyć i radości. Bal karnawałowy odbył się 14 lutego, czyli dokładnie w Walentynki, pod nazwą WALENTYNKOWY BAL KARNAWAŁOWY. Z tej okazji uruchomiona została Poczta Walentynkowa, dzieci miały możliwość zostawienia przygotowanej kartki walentynkowej w specjalnej skrzynce pocztowej.

W dniu balu od samego rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za  bohaterów znanych bajek, w salach przedszkolnych można było spotkać wróżki, królewny, rycerzy, piratów, czy policjantów, nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich  postaci. Rozpoznać dzieci było bardzo trudno. Wystrój sali wprowadził walentynkowy,  radosny nastrój, który zachęcał wszystkich do wesołej zabawy.

Wszyscy bawili się wesoło, a uśmiech nie znikał z twarzy nawet mimo chwilowego zmęczenia. Podczas odpoczynku dzieci udały się na poczęstunek zorganizowany przy udziale rodziców, którzy chętnie wspierają przedszkole przy różnych okazjach. Największy zachwyt wywarł na dzieciach moment wręczania Walentynek, Każde dziecko z niecierpliwością czekało i karteczki zliczało. Bal umożliwił wszystkim spędzenie czasu w miłej atmosferze,
a wspólna zabawa przyniosła wiele radości.  Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały swoje sale. Szkoda, że następny bal dopiero za rok.

Pozdrawiam JGP

Data dodania: 2022-02-16 18:36:55