13.04.2022r Wielkanocny czas w naszym przedszkolu.

„Są takie święta raz do roku, co budzą życie , budzą nas. Wszystko rozkwita w słońca blasku a w naszych sercach radość trwa".

Wielkanoc- czas radości i oczekiwania.

To czas wielkich przygotowań, malowania pisanek, pieczenia babeczek, strojenia wielkanocnych koszyczków, szukanie prezentów schowanych przez zajączka. Taka wiosenna i świąteczna atmosfera zapanowała w naszym przedszkolu. Tradycyjnie wszyscy spotkaliśmy się na Wielkanocnym Śniadaniu Po życzeniach i podzieleniu się jajeczkiem zasiedliśmy do wspólnego stołu, na którym znalazły się wielkanocne potrawy.

Po śniadaniu - w promykach wiosennego słońca każdy przedszkolak szukał koszyczków z upominkami. A w koszyczku same słodkości. Szkoda, że takie poszukiwania są tylko raz w roku.

Data dodania: 2022-04-13 22:21:05
Data edycji: 2022-04-13 22:28:07