105. ROCZNICA WYZWOLENIA CZARNKOWA W CZASIE ZWYCIĘSKIEGO POWSTANIA WIELKOPOLSKIEGO

08.02.2024r. dzieci z naszego przedszkola wzięły udział w uroczystych obchodach 105. rocznicy wyzwolenia Czarnkowa w czasie zwycięskiego Powstania Wielkopolskiego. Wydarzenie miało miejsce na Placu Wolności. Przedszkolaki wysłuchały krótkiej lekcji historii naszego miasta, głośno i wyraźnie zaśpiewały hymn Polski, zapaliły symboliczny znicz pod pomnikiem żołnierza-powstańca oraz obserwowały uroczystą musztrę w wykonaniu uczniów szkoły mundurowej Edukacja Lubasz. Część artystyczną umiliły przedszkolakom smaczne pączki ozdobione chorągiewkami z powstania wielkopolskiego.

Data dodania: 2024-02-09 15:09:46
Data edycji: 2024-02-09 15:16:28