06.12. 2021 r. - ''SPOTKANIE Z MIKOŁAJEK''

Wizyta świętego Mikołaja w naszym przedszkolu, to jeden z najbardziej oczekiwanych przez dzieci dni w roku. Nasze Misiaczki już od rana czekały na Mikołaja. Nadsłuchiwały dźwięku dzwoneczków, które słychać było z daleka. I już wiadomo było, że do przedszkola zbliża się nikt inny, jak Święty Mikołaj we własnej osobie. Mikołaj nie zawiódł  dzieci i nie kazał długo na siebie czekać. Dzieci z ogromną radością przywitały Mikołaja śpiewając mu piosenki i recytując wiersze. Każde dziecko złożyło obietnice, iż kolejny rok będzie grzeczne i posłuszne. Na zakończenie Święty Mikołaj wszystkim Troskliwym Misiom  przekazał piękne prezenty, a w nich – dla każdego coś fajnego.

Data dodania: 2021-12-11 19:39:29
Data edycji: 2021-12-11 20:27:53