Terapia pedagogiczna. Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne - dzieci starsze

Witam serdecznie, tym razem zapraszam do ćwiczeń matematycznych. Oczywiście wykonanie karty matematycznej można podzielić na etapy (polecenie zawiera kilka etapów). Miłym zakończeniem zadań będzie zabawa z bańkami mydlanymi na świeżym powietrzu - również tam można włączyć liczenie powstających baniek, kiedy np. robi je mama i odwrotnie. Kolejne dwie karty "Po śladzie", to ćwiczenia małej motoryki przygotowujące do pisania. Proponuję wykonać je w pierwszej kolejności (jedną kartę + 1 etap karty "Wesoła matematyka"), później bańki na świeżym powietrzu. Tak zaprojektowane zajęcia możemy powtórzyć kolejnego dnia, w taki sposób możemy postępować do wyczerpania materiałów. Dziękuję Państwu za pomoc w realizacji naszych zajęć.

i życzę udanych zabaw
                                                                                      i ćwiczeń