Skrzaty

Grupa „Skrzaty” to jedna z najstarszych grup w naszym przedszkolu. Uczęszczają do niej  dzieci w wieku 6 i 7 lat, w tym 9 dziewczynek i 16 chłopców.

Oddział VI pracuje w godzinach od 6:30 do 15:30.

Nauczycielkami odpowiedzialnymi za realizację programu wychowawczo- dydaktycznego są p. Hania, p. Krysia, oraz  p. Mirka - prowadząca zajęcia z języka angielskiego. Osobą odpowiedzialną za porządek w sali oraz pełne brzuszki dzieci jest p. Ela.

Dzieci oprócz zabawy z kolegami i koleżankami, mogą w trakcie różnorodnych działań edukacyjnych zaspokoić swoją ciekawość świata, potrzebę ruchu, rozwijać zainteresowania, talenty, zdobywać nowe umiejętności niezbędne w najbliższej przyszłości w szkole i w interesujący sposób spędzać wolny czas, np. uczestnicząc w wycieczkach, spacerach, wystawach itp.

Pakiet książek na rok szkolny 2018/19

„Olek i Ada." Poziom B+