MKS NOTEĆ CZARNKÓW

Trenerzy MKS Noteć Czarnków prowadzą dla dzieci            w naszym przedszkolu od lutego 2019 zajęcia sportowe, ruchowe w formie zabawy z użyciem różnych przyborów. Zaplanowano kilka zajęć w grupach dzieci 4, 5, 6 – letnich.
Mają to być zajęcia cykliczne, które mają na celu rozwijanie zainteresowań dzieci, propagowanie sportu oraz o dbanie   o zdrowie zarówno dziewczynek, jak i chłopców. Dla dzieci jest to prawdziwa frajda, a zainspirowane tymi zajęciami może zechcą uczęszczać na treningi piłki nożnej, a tym samym połączą przyjemne z pożytecznym, odejdą na chwilę od komputerów, komórek. W przedszkolu, w czasie zajęć rozwijamy różne zainteresowania dzieci np. muzyczne, plastyczne, ruchowe. Ważne jest, aby rodzice również rozwijali zainteresowania swoich dzieci. Propozycje zajęć dla dzieci poza przedszkolem wywieszamy w hollach przedszkola. Są to zajęcia proponowane przez Miejskie Centrum Kultury, Bibliotekę i inne instytucje                  w Czarnkowie i poza Czarnkowem.

Data dodania: 2019-03-13 14:14:17
Data edycji: 2019-03-13 14:20:09