Czcionka:

A+
A-

Kontrast:

Kadra

 

Dyrektor:

  • mgr Katarzyna Just

 

 

Wicedyrektor:

  • mgr Małgorzata Pietras

 

Grupa „Smerfy”

 

Nauczyciele:

  • mgr Hanna Kijanka
  • mgr Sylwia Nawrot
  • mgr Małgorzata Pietras

 

 

 

 

Pomoc nauczyciela:

  • Elżbieta Rucińska
  • Sylwia Garstka

 

Grupa „Plastusie”

 

Nauczyciele:

  • mgr Wiesława Redmann
  • mgr Miroslava Banaszak

 

 

 

Pomoc nauczyciela:

  • Anna Nowicka

 

Grupa „Kubuś Puchatek”

 

Nauczyciele:

  • mgr Sylwia Krzemińska
  • mgr Sylwia Nawrot

 

 

 

 

Pomoc nauczyciela:

  • Sławomira Filoda

 

Grupa „Rybki”

 

Nauczyciele:

  • mgr Izabela Kłos
  • mgr Beata Wyrembek
  • mgr Lucyna Dezor

 

 

 

 

Pomoc nauczyciela:

  • Małgorzata Wenz

 

 Grupa „Krasnale”

 

Nauczyciele:

  • mgr Katarzyna Szkudlarek
  • mgr Beata Wyrembek
  • mgr Katarzyna Just

 

 

 

 

Pomoc nauczyciela:

  • Hanna Łazowska

 

Grupa „Skrzaty”

 

Nauczyciele:

  • mgr Urszula Siemieniewska
  • mgr Krystyna Waszak

 

 

 

 

Pomoc nauczyciela:

  • Elżbieta Piotrowska

 Grupa „Królewna Śnieżka”
            (ul. Rolna)

 

Nauczyciele:

  • mgr Małgorzata Kaczmarek

 

 

Pomoc nauczyciela:

  • Ewelina Adamczak

 

 Grupa „Jaś i Małgosia”

            (ul. Rolna)

 

Nauczyciele:

  • mgr Alina Szczublewska
  • mgr Bogusława Kluska
  • mgr Katarzyna Just

 

 

 

 

Pomoc nauczyciela:

  • Małgorzata Kolassa

 

 

 Grupa „Troskliwe Misie”  

            (ul. Rolna) 

 

Nauczyciele:

  • mgr Milena Sikora
  • mgr Lucyna Dezor

 

 

 

 

 

Pomoc nauczyciela:

  • Bernadyna Wylegała

 

 Grupa „Pszczółka Maja”   

           (ul. Rolna)

 

Nauczyciele:

  • mgr Joanna Góral-Przesłańska
  • mgr Bogusława Kluska
  • mgr Małgorzata Pietras

 

 

 

 

Pomoc nauczyciela

  • Iwona Bocheńska

 

 

 

Logopeda

  • mgr Monika Wesołek – Wolska
  • mgr Eliza Skowron

 

 

Zajęcia psychologiczno-pedagogiczne

 

 

Język angielski

  • mgr Miroslava Banaszak

 

Religia

  • mgr Urszula Rychlik

 

Intendent

  • mgr Renata Machowina

 

Sekretarka

  • mgr Alina Sommerfeld

 

Pracownicy kuchni:

  • Renata Bednarek
  • Magdalena Furman
  • Agnieszka Filoda
  • Arleta Misiołek
  • Małgorzata Kita
  • Justyna Stróżyńska (ul. Rolna)

 

Woźni, dozorcy:

  • Adam Majewski (ul. Rolna)
  • Włodzimierz Wiąz

 

Data dodania: 2018-04-17 13:47:12
Data edycji: 2019-09-18 07:21:21
Ilość wyświetleń: 1534
Godło
Kontakt

64-700 Czarnków

ul. Wroniecka 13

Bądź z nami
Aktualności i informacje
Twój Boks
Dowolna informacja
Przykładowy button