Czcionka:

A+
A-

Kontrast:

Kadra

 

Dyrektor:

  • mgr Katarzyna Just

 

 

Wicedyrektor:

  • mgr Małgorzata Pietras

 

Grupa „Smerfy”

 

Nauczyciele:

  • mgr Bernadeta Słaboszewska
  • mgr Wiesława Redmann
  • mgr Małgorzata Pietras

 

 

 

 

 

Pomoc nauczyciela:

  • Elżbieta Rucińska
  • Sylwia Garstka

Grupa „Plastusie”

 

Nauczyciele:

  • mgr Katarzyna Szkudlarek
  • mgr Miroslava Banaszak

 

 

 

 

 

Pomoc nauczyciela:

  • Anna Nowicka

Grupa „Kubuś Puchatek”

 

Nauczyciele:

  • mgr Michalina Kuchta
  • mgr Krystyna Waszak
  • mgr Katarzyna Just

 

 

 

 

 

Pomoc nauczyciela:

  • mgr Lucyna Dezor
  • Kamila Cybulska

 

 

Grupa „Rybki”

 

Nauczyciele:

  • mgr Hanna Kijanka
  • mgr Wiesława Redmann
  • mgr Beata Wyrembek

 

 

 

 

 

Pomoc nauczyciela:

  • Małgorzata Wenz
  • Ewelina Adamczak

 

 

Grupa „Krasnale”

 

Nauczyciele:

  • mgr Sylwia Krzemińska
  • mgr Krystyna Waszak

 

 

 

 

Pomoc nauczyciela:

  • Hanna Łazowska

 

 

 

Grupa „Skrzaty”

 

Nauczyciele:

  • mgr Izabela Kłos
  • mgr Beata Wyrembek

 

 

 

 

Pomoc nauczyciela:

  • Elżbieta Piotrowska

Grupa „Troskliwe Misie”
            (ul. Rolna)

 

Nauczyciele:

  • mgr Alina Szczublewska
  • mgr Milena Sikora
  • mgr Małgorzata Pietras

 

 

 

 

 

Pomoc nauczyciela:

  • Bernadyna Wylegała

 

 

Grupa „Jaś i Małgosia”

            (ul. Rolna)

 

Nauczyciele:

  • mgr Joanna Góral - Przesłańska
  • mgr Bogusława Kluska
  • mgr Katarzyna Just

 

 

 

 

 

 

Pomoc nauczyciela:

  • Małgorzata Kolassa

 

 Grupa „Królewna Śnieżka”  

            (ul. Rolna) 

 

Nauczyciele:

  • mgr Ewelina Lipska
  • mgr Milena Sikora

 

 

 

 

 

 

Pomoc nauczyciela:

  • Iwona Bocheńska

 

 

Grupa ,,Pszczółka Maja"

           (ul. Rolna)

 

Nauczyciele:

  • mgr Sylwia Nawrot
  • mgr Bogusława Kluska

 

 

 

 

 

 

Pomoc nauczyciele:

  • Agnieszka Olejniczak
  • Sławomira Filoda

 

Logopeda

  • mgr Monika Wesołek – Wolska
  • mgr Eliza Skowron

 

 

Zajęcia rewalidacyjne

  • mgr Bernadeta Słaboszewska

 

 

Zajęcia korekcyjno - kompensacyjne

  • mgr Joanna Góral - Przesłańska

 

 

Zajęcia wczesnego wspomagania rozwoju dziecka

  • mgr Ewelina Lipska

 

Język angielski

  • mgr Miroslava Banaszak

 

Religia

  • mgr Urszula Rychlik

 Intendent

  • mgr inż. Renata Machowina

 

Sekretarka

  • mgr Alina Sommerfeld

 

Pracownicy kuchni:

  • Renata Bednarek
  • Magdalena Furman
  • Agnieszka Filoda
  • Arleta Misiołek
  • Małgorzata Kita
  • Justyna Stróżyńska (ul. Rolna)

 

Woźni, dozorcy:

  • Adam Majewski (ul. Rolna)
  • Włodzimierz Wiąz

 

Data dodania: 2018-04-17 13:47:12
Data edycji: 2020-10-07 13:34:28
Ilość wyświetleń: 2913
Godło
Kontakt

64-700 Czarnków

ul. Wroniecka 13

Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej