Informacja dla Rodziców dzieci uczęszczających na zajęcia logopedyczne

Czarnków, 09 kwietnia 2020r.

Drodzy Rodzice i Kochane Dzieci

Pozdrawiamy Was serdecznie i mamy nadzieję, że cieszycie się dobrym zdrowiem. Dbajcie o siebie jeszcze bardziej niż do tej pory, bądźcie dla siebie życzliwi, pomocni, wyrozumiali, a przede wszystkim kochający i czuli:

ZOSTAŃCIE W DOMU

Przeżywamy obecnie trudny okres, który tak naprawdę nie wiemy, kiedy i jak się dla nas skończy. Nie ukrywamy, że się za Wami stęskniłyśmy, zwłaszcza za spotkaniami z dziećmi.

Przywołujemy Was w myślach i zastanawiamy się, jak wyglądają postępy logopedyczne naszych podopiecznych. Zachęcamy Państwa do kontaktu ze nami, chętnie wyślemy pocztą materiały logopedyczne do wykonywania z dziećmi w domu, aby nie zaprzepaścić tego, co już osiągnęliśmy.

Monika Wesołek-Wolska- logopeda

tel. 519-794-424

monikawesolekwolska@gmail.com

Zachęcam do śledzenia strony internetowej Poradni: www.poradniaczarnkow.pl

Facebook: Poradnia Psychologiczno- Pedagogiczna w Czarnkowie

Eliza Skowron- logopeda

tel. 608-418-149

skowronek2@interia.eu

Życzymy zdrowych spokojnych Świąt Wielkanocnych, dużo zdrówka dla Was i Waszych Najbliższych oraz spokoju w tym niespokojnym czasie.

Monika Wesołek-Wolska

Eliza Skowron