Powitanie Wiosny

Drodzy Rodzice !!!

Tradycją naszego przedszkola stały się już Wiosenne Pokazy Mody - to nasz sposób na świętowanie jej nadejścia. Każdego roku pokaz ma motyw przewodni, który nierozelwalnie związany jest
z KONCEPCJĄ PRACY PRZEDSZKOLA na dany rok szkolny.
W roku  szkolnym 2018/2019 koncepcja wyraża się w haśle: "KREATYWNY KAŻDY Z NAS - NIECH CIEKAWY BĘDZIE ŚWIAT",
w nawiązaniu do tej koncepcji motywem przewodnim pokazu jest: "POMYSŁOWY KAPELUSZ WIOSNY - CZYLI Z NICZEGO COŚ". Prosimy o przygotowanie na 21 marca niezwykłego nakrycia głowy dla dziecka, np.: z rolek po papierze lub ręczników papierowych, kubeczków po kogurcie, plastikowych butelek itp.; pozostałe części stroju mają tylko jdno kryterium, a mianowicie, powinny być utrzymane w wiosennych kolorach. Celem pośrednim projektu jest pokazanie dzieciom tzw. "drugiego życia" różnych przedmiotów oraz zachęcenie do wspólnych działań rodzic - dziecko. Już nie możemy się doczekać pomysłowych nakryć głowy:). Życzymy dobrej zabawy i głowy pełnej pomysłów.

Data dodania: 2019-03-13 18:47:11
Data edycji: 2019-03-13 19:42:12