Plastusie

Hej! Hej! Hej! To my PLASTUSIE

Wypoczęci, zdrowi i radośni wróciliśmy po wakacjach do naszego przedszkola.

W przedszkolu czekały na nas same niespodzianki. Zmieniliśmy salę i teraz jesteśmy gospodarzami sali PLASTUSIE.

Trzeba pamiętać o tym, że każdy „ ludzik z plasteliny” ma swój charakterek dlatego w naszej grupie spisaliśmy wspólne zasady postępowania i teraz musimy starać się ich przestrzegać, to nasz „ KONTRAKT GRUPOWY”.

W czerwcu pożegnaliśmy Liwię, Alę i Zuzię oraz Kacpra, Piotrusia, Marcela i Stasia.

Do naszej grupy natomiast dołączyło 4 nowych kolegów.

Pytacie czy damy radę? Ależ tak, bowiem w jedności siła, a jest nas 22 wesołych dzieciaków. Dziewczynki to 8 spośród nas, chłopcy są w większości – jest ich 14. Każdego dnia uczymy się w naszej grupie wiele wspaniałych rzeczy: tańców, piosenek, liter i cyfr oraz zdobywamy nowe umiejętności. Teraz już jesteśmy starszakami.

Najbardziej lubimy beztroskie zabawy oraz przebywanie na świeżym powietrzu. W zdobywaniu nowych wiadomości pomagają nam nasze panie, które razem z nami bawią się, zawsze służą pomocą i dobrą radą, a kiedy trzeba pogrożą paluszkiem – to pani Wiesia, Mirka i Hania.

Słodko wszystkich pozdrawiamy

Data dodania: 2019-08-27 09:00:39