"MAŁY EUROPEJCZYK" - poznajemy nowy kraj HOLANDIA

Poznajemy nowy kraj – HOLANDIĘ.

Koncepcję pracy przedszkola pt.: Jestem Polakiem Europejczykiem” nasze przedszkole realizuje w oparciu o programu autorski „Mały Europejczyk”.

Realizując koncepcję pracy przedszkola dzisiaj zapraszam Was Kochane dzieci na „wycieczkę” po Holandii.

Przygotowałam dla Was prezentację aby łatwiej wam było poznać Holandię. Kliknij w poniższy link a prezentacja sama się otworzy.

„Holandia” – pokoloruj lub pomaluj farbą flagę oraz przedmioty z których słynie Holandia. (Załącznik nr 7)

„Wiatrak z puzzli” – poprzecinaj obrazek wzdłuż przerywanej linii, następnie ułóż obrazek i przyklej go na kartkę - pokoloruj. (Załącznik nr 8)

Data dodania: 2020-04-21 12:54:51
Data edycji: 2020-04-21 13:08:16