WITAMY W GRUPIE TROSKLIWE MISIE

Jesteśmy w przedszkolu przy ul. Rolnej już drugi rok. Znamy się dobrze i lubimy ze sobą spędzać czas.
Jest nas razem 25 wychowanków - 12 dziewczynek i 13 chłopców. W tym roku szkolnym Troskliwe Misie pracują jako „Tropiciele. Będziemy dużo działać, tworzyć, odczuwać i poznawać świat wszystkimi zmysłami, a także podróżować. Uwielbiamy razem spędzać czas, śpiewać, tańczyć i budować. Chętnie chodzimy na spacery i korzystamy z placu zabaw. Czynnie bierzemy udział w zajęciach ruchowych i plastycznych. Nasza sala jest kolorowa i pełna zabawek. Bardzo ją lubimy i czujemy się w niej bezpiecznie. Codziennie stajemy się coraz bardziej samodzielni, potrafimy dzielić się zabawkami i uczymy się pomagać sobie nawzajem. Każdy dzień w przedszkolu przynosi nam mnóstwo radości i nowe doświadczenia. Mamy nadzieję, że będzie to rok ciekawy, obfitujący w niezapomniane przeżycia. A praca w tym roku szkolnym przyniesie satysfakcję i radość z poznawania otaczającego nas świata zarówno dzieciom jak i rodzicom.

Nasze Panie: nauczyciele: mgr Milena Sikora mgr Sylwia Nawrot mgr Małgorzata Pietras pomoc nauczycieli: mgr Lucyna Dezor