WITAMY W GRUPIE RYBKI

Witajcie! To my „Rybki”, dzieci 4 i 5- letnie. Nasza grupa liczy 25 osób, w tym 12 dziewczynek i 13 chłopców. Jesteśmy weseli, uśmiechnięci i ciekawi świata. Zgodnie z Kodeksem Przedszkolaka staramy się być dla siebie mili, przestrzegać zasad kulturalnego i serdecznego zachowania się wobec kolegów i koleżanek. Dużo czasu spędzamy na wspólnej zabawie, ale pamiętamy również o rozwijaniu różnych umiejętności. Bardzo dużo uwagi poświęcamy na doskonalenie umiejętności samoobsługowych – jesteśmy    w tym coraz lepsi. Chętnie wykonujemy różne prace plastyczne, tańczymy, śpiewamy i recytujemy wierszyki.
W naszym przedszkolu czujemy się bezpiecznie, a  każdy dzień przynosi nam nowe pozytywne wrażenia. Przedszkole jest dla nas  drugim domem, który tworzymy razem z naszymi Paniami: Hanią, Sylwią, Beatą i Elą.
Mamy nadzieję, że kolejny rok będzie obfitujący w niezapomniane przeżycia.