WITAMY W GRUPIE PLASTUSIA

zgodnie się bawimy.
W Czarnkowie mieszkamy
Do nas zapraszamy!

Oddział II to my - Plastusie. Grupa liczy 20 dzieci, wśród których jest 13 dziewczynek i 7 chłopców. Wszystkie dzieci to 6-latki, które w ciągu całego roku będą aktywnie przygotowywać się do rozpoczęcia edukacji w szkole podstawowej. To najstarsza grupa w przedszkolu - niektóre dzieci uczęszczają do naszej placówki już czwarty rok. Dzieci śmiało przekraczają próg przedszkola. Pomimo połączenia dzieci z różnych grup, są otwarte na nowe znajomości i budowanie silnych więzi. W czasie spędzonym w przedszkolu dzieci będą poszerzać wiedzę, rozwijać swoje umiejętności. Przed nimi bowiem ważne wyzwanie - wkroczenie w świat liter i liczb. Pomocne w tym zakresie będzie wykonywanie zadań w kartach pracy z pakietu " Kolorowy start z plusem ".                                     Z uśmiechem na twarzach i wiarą we własne możliwości zapewne z łatwością sprostają wszystkim tegorocznym wyzwaniom, a pobyt w przedszkolu będzie dla nich czasem przyjemności i wszechstronnego rozwoju.
Z życzeniami udanego roku szkolnego dla dzieci i ich rodziców wychowawczynie

Krystyna Waszak i Mirosława Banaszak