• Demo Image

WITAMY W GRUPIE JASIA I MAŁGOSI

Hej! Hej! Serdecznie Witamy!

Nasza grupa nosi nazwę odziedziczoną po jednej z bardzo znanych i lubianych przez dzieci bajek, a mianowicie „Jaś i Małgosia”. Wśród nas jest 16 dziewczynek i 9 chłopców.
Do naszej grupy chodzą dzieci, które mają 3 i 4 lata. Część z nas już chodziła do przedszkola w minionym roku szkolnym i z radością powitała po wakacjach dzieci, które przyszły do nas po raz pierwszy.
 W przedszkolu zdobywamy nowe umiejętności i nawiązujemy nowe przyjaźnie,
a w tym wszystkim pomagają nam nasze panie – pani Asia i pani Małgosia. Najbardziej lubimy się oczywiście bawić i zawsze nam mało czasu na nasze figle, jednak chcemy również  zdobyć nowe umiejętności i wzbogacić nasze małe główki o nowe wiadomości.
Chętnie się uczymy i mało grymasimy, a dzięki naszym paniom dowiadujemy się wielu ciekawych rzeczy: o tym jak wyjątkowy jest każdy z nas i dlaczego szumi las; o tym co warto jeść i czego wystrzegać się; każdego dnia czeka na nas nowa porcja ciekawostek.
Chętnie przebywamy na świeżym powietrzu i poznajemy tajniki przyrody, razem odkrywamy niezwykły świat przyrody.
Ustaliliśmy wspólnie jak powinien zachowywać się wzorowy przedszkolak, stworzyliśmy taki „KODEKS GRUPOWY” i teraz wszyscy staramy się go przestrzegać.
Buziaki ślemy i serdecznie pozdrawiamy, do odwiedzin w grupie „Jaś i Małgosia” zapraszamy!!!