21.03.2019 Witaj Wiosno :)

21.03.2019  Witaj Wiosno :)

Witamy Wiosnę !!!

Powitaliśmy Wiosę kolorowo i pomysłowo.
W tym roku odbył się już III Wiosenny Pokaz Mody, tym razem pod hasłem "Pomysłowy kapelusz Wisony, czyli z niczego coś",
a wiązało się to z KONCEPCJĄ PRACY PRZEDSZKOLA
na rok 2018/2019 - "Kreatywny każdy z nas - niech ciekawy będzie świat". Nasi rodzice pomogli przygotować nam kreatywne nakrycia głowy dla wiosny, wykorzystaliśmy rzeczy, które raczej trafiają do kosza na śmieci, ale tym razem dostały tzw. drugie życie i powstały z nich przepiękne kapelusze. Bawiliśmy się wspaniale na przygotowanym przez nasze panie wiosennym wybiegu gdzie zaprezentowaliśmy nasze piękne nakrycia głowy.

P.s. Wszystkie panie serdecznie dziękują rodzicom za profesjonalne podejście do tematu i przygotowanie przepięknych "dzieł sztuki "  :)

Data dodania: 2019-03-31 22:08:15
Data edycji: 2019-03-31 22:42:03