2020.03.10 Koncert muzyczny

ZOBACZ, POSŁUCHAJ, ZAŚPIEWAJ, JAK CIEKAWA JEST... WIELKOPOLSKA!
Tym razem wraz z zaprzyjaźnionymi artystami wybraliśmy się w podróż po Wielkopolsce, na wesoło – z muzycznym przymrużeniem oka. Od Gniezna i początków państwa polskiego, przez Chodzież i ch odzieską porcelanę, po Wolsztyn i najstarszą czynną parowozownię na świecie oraz nowotomyskie zagłębie wikliniarstwa. Zagościliśmy nawet do Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej w naszym Czarnkowie - skąd pochodzą pyszne serki, jogurciki i inne smakołyki, które bardzo lubimy. Odkrywamy naszą małą ojczyznę! Zajrzeliśmy do wybranych miast regionu i poznaliśmy ich ciekawe tajemnice. A wszystko w rytmie autorskich utworów Przemka Mazurka, którego piosenki jak się okazało często śpiewamy do śniadania, obiadu, czy kolacji. Bardzo lubimy te nasze muzyczne Spotkania ze Sztuką :)

Data dodania: 2020-03-10 22:05:03
Data edycji: 2020-03-22 22:37:51