2019.12.13 The Christmas presents

2019.12.13  The Christmas presents

"THE CHRISTMAS PRESENTS"

Dzisiaj w przedszkolu mieliśmy wspaniałych gości. Odwiedziły nas dzieci z Akademii Języka Angielskiego Pani Karoliny Nadolczak, które wystąpiły w naszym przedszkolu z przedstawieniem pt.: " The Christmas presents" (Świąteczne prezenty). Mali aktorzy doskonale wcielili się w swoje role,
a scenografia i charakteryzacja dzieci sprawiły, że wszyscy
w mgnieniu oka przenieśliśmy się do krainy sztuki teatrlanej. Przedstawienie przygotowane zostało w języku angielskim, okazało się jednak, że doskonale zrozumieliśmy przesłanie jakie niosło - nie liczy się to ile kosztował Twój prezent, ani też czy był dokładnie trafiony, lecz to, że ofiarowany był prosto od serca. Bardzo dziękujemy Pani Karoline oraz występującym dzieciom za poświęcony czas oraz zaangażowanie. Wiemy też, że warto uczyć się języka angielskiego i to nie tylko po to, aby tak cudnie wystąpić. To nasza przyszłość :)

Data dodania: 2019-12-14 20:54:04
Data edycji: 2019-12-29 22:03:36