2019.11.25 Światowy Dzień Pluszowego Misia

Najlepsza przytulanka - mój ukochany miś.

Dzień Pluszowego Misia co rok obchodzimy 25 listopada. To nie jest przypadkowa data, bo właśnie tego dnia przypada rocznica powstania tej maskotki. Samo święto nie ma jednak długiej tradycji, obchodzimy je dopiero od 2002 roku, kiedy to pluszowy miś obchodził swoje setne urodziny. Dzień Pluszowego Misia jest obchodzony na całym świecie. Są miejsca, w których ten dzień jest wyjątkowo celebrowany i są to przede wszystkim żłobki, przedszkola, szkoła, szpital. Wszędzie tam, gdzie pojawiają się dzieci, 25 listopada następuje prawdziwa celebracja tego sympatycznego święta. Również my tego dnia bawiliśmy się w przedszkolu z naszymi misiami. Były tańce, gry, konkursy i nawet smakowite wylizywanie talerzyka, jak przystało na prawdziwe misiaki. Już nie możemy doczekać się świetowania w przyszłym roku :)

Data dodania: 2019-11-25 20:36:07
Data edycji: 2019-12-28 23:18:08